"من برای شما ثروت، سلامت و شادی را آرزو می‌کنم؛ زندگی‌ای که در آن به خودتان صبر، فضیلت ، دانش، و ایمان برای رسیدن به ارزوهای ارزشمندتان هدیه را می‌دهید."
(جیم روهن)

یک روز مربی من، آقای ارل Shoaff، به من گفت: " جیم، اگر می‌خواهی ثروتمند و خوشحال باشی، این درس را خوب یاد بگیر: یاد بگیر که در هر شرایطی تلاشت را از قبل بیشتر کنی" کسب‌وکار برای رشد شخصی یک عمر طول می‌کشد.

در این صورت چیزی که به آن تبدیل می‌شوید بسیار مهم‌تر از چیزی است که به دست می‌آورید. به جای این که از خودت بپرسی چه چیزی بدست می آورم؟ در عوض، باید بپرسید، که من چه می‌شوم؟

نکته مهم این است که آنچه که می شوید به طور مستقیم بر آنچه بدست می‌آورید، تاثیر می‌گذارد.

حال کمی فکر کنید: آیا آنچه که امروز دارید، با تبدیل شدن به فردی که امروز هستید بدست نیآوذده اید!

همچنین متوجه‌شده‌ام که درآمد به ندرت از توسعه شخصی می‌کند. یعنی اگر ایتدا به رشد شخصیتی توجه نکنید,رشد اقتصادی و مالی برای شما بسیار مسیر سخت تری در بر خواهد داشت

این اصل مهم زندگی است:

قبل از قکر کردن به آرزوهات ظرفیت براورده شدنشان را در خودت ایجاد کن

مطالب مرتبط :

پنج عادت روزانه افراد بسیار موفق

نشر این مطلب به شرط عنوان منبع بلامانع می باشد.

دکتر سیکپ چیزی ,شخصی ,آنچه ,بدست ,  ,یاد ,که امروز ,که به ,توسعه شخصی ,یاد بگیر ,که درمنبع

پول درآوردن آنقدر ها هم سخت نیست!

راهنمای افزایش رنک الکسا(بخش اول)

چهار کلید برای موفقیت کسب‌وکار

تنها پل حقیقت است

راهنمای نهایی توسعه شخصی

اهمیت هوش هیجانی در رهبری

انتخاب نام مناسب برای کسب و کار

مشخصات

آخرین جستجو ها

پشتیبانی ایران گرافیک سلطان نصیر فروشگاه بذر اورجینال شاهدانه ارائه انواع کتاب فروشگاه اینترنتی مای تلگرام Circle تا دیر نشده خرید کن مواد شیمیایی فروشگاه معرفی اجناس